27 переглядів

Дергачівський райавтодор продовжує закривати очі на порушення

У вересні депутат від Дергачівської районної фракції ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» Костянтин Піддубний відправив депутатське звернення до Дергачівського відділу поліції щодо порушення та недотримання ДСТУ 3587–97, ДСТУ 2587:2010 та ДБН Б.2.2-5:2011 на пішохідному переході навпроти Дергачівського військомату по вул. Сумський шлях, 17, а саме — пошкодження знаків та відсутність розмітки.

Також, відсутня розмітка та відповідні знаки на пішохідних переходах перехрестя вул. Сумський шлях та Золочівський шлях. В жовтні Поліція Дергачівщини дуже адекватно та розгорнуто відповіли на звернення, за що й хочемо подякувати. Факти порушень підтвердились.

«З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, у відповідності до вимог Закону України «Про дорожній рух», Закону України «Про поліцію» сектором реагування патрульної поліції Дергачівського ВП ГУНП України в Харківській області видано вимогу начальнику філії Дергачівський райавтодор Рагуля O.I. щодо встановлення відповідних дорожніх знаків i оновлення дорожніх знаків 5.35.1 — 5.35.2 «Пішохідний перехід» та нанесения дорожньої розмітки 1.14.3 червоно-білого кольору на пішохідних переходів автодорозі Харків — Золочів на ділянках 17км + 600м (м. Дергачі, вул. Сумський Шлях, 17) та 17 км + 800м (м. Дергачі, перехрестя вул. Сумський Шлях та вул. Золочівський Шлях) згідно діючого законодавства та приведення у відповідність до вимог ДСТУ 4100-2002″.

Згідно законодавства, «Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції щодо усунення порушень правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху», -тягне за собою накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У вимозі Дергачівського відділу поліції, термін виконання — 01.10.2017, як ви розумієте вже сплив. Очікуємо покарання та не зупиняємось звертатись до поліції щодо порушень. Наразі, нажаль, райавтодору дешевше платити штрафи, ніж хвилюватись за життя учасників дорожнього руху Дергачівщини.