49 переглядів

Роман Семенуха провів зустрічі з мешканцями Дергачівського району

Сьогодні народний депутат мав змогу поспілкуватись з мешканцями Дергачівського району, зокрема міста Дергачі, селищ Мала Данилівка та Козача Лопань. Найболючіша проблема, за словами жителів, полягає в пенсійному забезпеченні громадян.

«Цілком зрозуміло, що розмір пенсії не є справедливим, але простої відповіді щодо цього немає. За оцінками уряду, сума, яка потрібна на дотації Пенсійного Фонду нинішнього року становить 141 млрд. грн. Бюджет ПФУ на 2017 рік становить 284 млрд. грн., при цьому сума виплат спецпенсій і надбавок становить 90 млрд. Тобто на ці надбавку припадає майже 32% від 284 млрд. грн. видатків частини бюджету. На мою думку, державі потрібно переглянути розмір спецпенсій. Крім того, зараз треба забезпечити прозорість та ясність видатків, а також оптимізувати функціонал Пенсійного фонду заради зменшення адміністративних послуг», — наголосив Роман Семенуха під час зустрічі.

Окрім низьких пенсій, для мешканців Дергачівського району актуальними є проблеми відсутності ремонту доріг, корупція та відсутність спортивних комплексів.